Blog Detail

Čo o vás prezrádzajú písmená vášho mena

Čo o vás prezrádzajú písmená vášho mena

Čo o vás prezrádzajú písmená vášho mena.

spracovala: Teta Mimi

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z |

Každé písmeno vášho mena má v sebe skrytý zmysel, ktorý odhaľuje vašu pravú tvár.
Pokúste sa objaviť vo svojom mene vlastné JA pomocou tejto metódy.

A (sila)
písmeno A je synonymom odvahy, nezávislosti a rýchleho úsudku. Patríte medzi vodcovské typy, mali by ste sa však sústrediť na svoj cieľ. Ste veľkorysí a citlivý. Naučte sa využívať tieto vlastnosti pre dobro svojho okolia. Na veci hladíte jasne a triezvo Ak dôjde medzi vami a inými ľuďmi k nesúladu, stávate sa ironickým a sarkastickým.
Viacero A vo vašom mene a priezvisku.
Máte rady dobrodružstvo a vaša fantázia je bezhraničná. No to, načo sa podujmete, bude slamou, z ktorej vzbĺkne oheň, najmä ak ste obklopená kompetentnými ľuďmi.

B (voda a city)
písmeno B má rado pohodlie a stabilitu. Vo svojej nesmelosti a uzavretosti si hľadáte extrovertných priateľov, s ktorými vás baví svet. Spoločensky uspejete, no bude vás to stáť veľa úsilia
Viacero B vo vašom mene a priezvisku.
Ste prispôsobivý a iniciatívny, obľubujete prepych. Vyžadujete si pozornosť partnera, ktorý vás musí stále presviedčať o svojej láska.

C (oheň a tvorivosť)
V spoločnosti sa pohybujete ľahko a bez problémov. Získavate si srdcia príjemným hlasom, skvelými vyjadrovacími schopnosťami a celkovým šarmom. Váš entuziazmus je nákazlivý. ste umelcom ducha, milujete spev a pekné obrazy.
Viacero C vo vašom mene a priezvisku.
Pekný, vyrovnaný, nezávislý, žijete intenzívnym spoločenským životom. nie ste márnivý, ale ani veľmi šporovlivý.

D (povinnosť)
Možno sa na vás spoľahnúť. Viete sa chytiť príležitosti, ktorá sa vám ponúka. Vaša stabilita bude zárukou vašej rovnováhy a úspechu v budúcnosti.
Viacero D vo vašom mene a priezvisku.
Ste skeptický, tvrdohlavý, v láske zdržanlivý, neviete spontánne dávať najavo svoje city. Milujete samotu. Medzi vašimi vlastnosťami nechýba čestnosť, spravodlivosť, nebojíte sa žiadnej práce. Máte vyhranený cit pre hodnoty.

E (viete spoznať iných ľudí na prvý pohľad)
Ste inteligentný, ochotný, máte rady dobrodružstvo, niekedy si však málo veríte. Ľahko nadväzujete kontakt s ľuďmi a život spoznávate cez vlastnú skúsenosť. Mohli by ste sa realizovať v písaní alebo herectve.
Viacero E vo vašom mene a priezvisku.
Niekedy strácate pôdu pod nohami, bývate náladový, a vtedy sa správate nerozvážne. Finančné problémy by vám mohli v budúcnosti narobiť aj veľké starosti.

F (zem a materiálna zodpovednosť)
S vašou obzvlášť emotívnou povahou a priveľkou neoblomnosťou sa dokážete pustiť do zaujímavých projektov. Na váš zmysel pre zodpovednosť sa možno spoľahnúť.
Viacero F vo vašom mene a priezvisku.
Ste stále vystavený riziku vnútorného napätia. Vaša urážlivosť vás môže zničiť, našťastie sa vždy včas spamätáte a uzemníte svoje pocity.

G (voda a emócie)
Veríte si a máte veľkú vnútornú silu. Viete ísť neoblomne za svojím cieľom a vždy sa snažíte pochopiť podstatu vecí. Na druhej strane si komplikujete život maličkosťami, čím sa zbytočne vystavujete stresu a obavám.
Viacero G vo vašom mene a priezvisku.
Vaše asociácie sú v rozpore s vaším temperamentom. Rady sa obklopujete tajomnom, lebo nechcete, aby sa ktokoľvek miešal do vášho života. V každodennom živote ste skôr samotársky typ, čím riskujete, že vás budú považovať za čudáka.

H (zem a materiálno)
Ste silný, rozhodný a ambiciózny. Jeden z tých, čo sa nikdy neocitnú v núdzi. V emociálnej oblasti myslíte predovšetkým na seba a vaše správanie je niekedy arogantné.
Viacero H vo vašom mene a priezvisku.
Spoliehate sa skôr na svoje rozumové schopnosti než na intuíciu. Rady športujete a cestujete. všeobecne je uznávaná vaša čestnosť a zmysel pre spravodlivosť.

I (oheň a univerzálnosť)
Máte podnetného ducha. viete sa presadiť na verejnosti, ale nedokážete dostatočne ovládnuť svoje emócie. Ste dobrý, veľkorysý, priateľský a citlivý. Napriek tomu spolužitie s vami nie je ľahké.
Viacero I vo vašom mene a priezvisku.
Ako s obchodným partnerom je to s vami ťažké. dokážete byť veľmi agresívny, pretože jediné zákony, ktoré uznávate, sú tie vaše. Na druhej strane I vo vašom mene zaručuje materiálny úspech.

J (oheň a inšpirácia)
Máte mimoriadne vodcovské a organizátorské schopnosti. Toto písmeno znásobuje pocit zodpovednosti v rodine i v práci. To všetko vám umožňuje získať skúsenosti, bohatstvo, majetok, vedomosti aj reputáciu.
Viacero J vo vašom mene a priezvisku.
celý váš život bude pozostávať z výšok a pádov i frustrácií, pretože nikdy nebudete spokojný.

K (vzduch a pochopenie)
Rady pomáhate svojim blízkym. Máte rozvinutú intuíciu, ktorú však prakticky nevyužívate. Vaša komunikatívnosť vás duševne a profesionálne obohacuje.
Viacero K vo vašom mene a priezvisku.
Charakterizuje vás vyvinutá intuícia, adaptabilita a talent. dávajte si však pozor pred autodeštrukciou, vaše výstrelky by vás mohli zaviesť tam, odkiaľ niet návratu.

L (oheň, expresívnosť a komunikatívnosť)
Toto písmeno signalizuje veselosť a všeobecnú kreatívnosť. váš život sa neuberá tradičnou cestou. vaša inteligencia je praktická a vaše požiadavky na iných priveľké. Ste veľmi komunikatívny, máte však ťažkosti s výberom.
Viacero L vo vašom mene a priezvisku.
Písmeno L je synonymom radosti zo života, lásky v rodine a zmyslu pre humor. Obdarúva vás aj príjemným hlasom. Je to mentálne písmeno a hovorí o veľkých rozumových danostiach.

M (zem a disciplinovanosť)
Máte rady rutinu v každodennom živote, ktorá vám dodáva pocit istoty. Viete byť veľmi nežný, no nie ste nijako expanzívny a zdáte sa tvrdší, než v skutočnosti ste. Máte zmysel pre zodpovednosť a organizovanosť.
Viacero M vo vašom mene a priezvisku.
Krotíte svoju agresívnosť a niekedy aj násilnosť. Snažíte sa vládnuť nad svojimi blízkymi, pričom riskujete , že ich stratíte. Charakterizuje vás flegmatickosť a zdanlivý pokoj.

N (vzduch a pochopenie)
Vyznačujete sa vysokou inteligenciou a adaptabilnosťou. Túžite po neustálej zmene a nových zdrojoch motivácie, čo z vás robí šikovného sprostredkovateľa. Chybou je len, že sa riadite viac citmi než rozumom.
Viacero N vo vašom mene a priezvisku.
Milujete život. Hoci ním kráčate so zdanlivou ľahkosťou a bezstarostnosťou, priťahuje vás jeho mystérium.

O (vzduch a akceptácia)
Vždy si až príliš neskoro uvedomíte, čo všetko ste mohli urobiť. Milujete nočný život, no aj potme sa pohybujete len po bezpečných cestách a vyhýbate sa dobrodružstvám. vašou vášňou je práca v záhradke a okolo kvetín.
Viacero O vo vašom mene a priezvisku.
Vie vás vyviesť z rovnováhy, ak niekto ubližuje bezbrannému zvieratku. Dávajte si pozor, aby ste na seba nebrali problémy celého sveta.

P (voda a pevná vôľa)
Ste intuitívny samouk, ktorého vychováva škola života. Inklinujete k samotárstvu, no máte veľkú odvahu a hlboké psychické danosti. Vaším najväčším tromfom je zmysel pre analyzovanie vecí.
Viacero P vo vašom mene a priezvisku.
Za splnenie svojich želaní budete musieť vždy tvrdo bojovať Dáva vám však dostatok vytrvalosti a železnú vôľu.

Q (zem živiteľka)
Determinuje nezvyčajne silné osobnosti. Vaša duchaprítomnosť a rýchle reakcie uvádzajú do údivu ľudí okolo vás. Máte rady nezvyčajné skúsenosti. Súvisí to s cestovaním. Ak niekedy komplikujete situácie, nuž len preto, aby ste sa potom mohli povýšiť úspechom.
Viacero Q vo vašom mene a priezvisku.
Niekedy vám chýba takt, ale váš entuziazmus vám pridáva na šarme. máte rady peniaze a rozkoše, ktoré si ich pomocou môžete dopriať.

R ( oheň a zmysel pre ľudskosť)
Brilantné ovládanie jazyka vás predurčuje na povolanie spisovateľa, učiteľa či umelca. Neradi zostávate na jednom mieste a je možné, že „na staré kolená“ sa odsťahujete do cudziny.
Viacero R vo vašom mene a priezvisku.
Ste mimoriadne nervózny a často meškáte s termínmi. Rady pomáhate iným, ktorí zväčša váš rady ochotne prijímajú.

S (oheň a duševná energia)
Prikladáte priveľký význam spoločenskému úspechu. Vďaka vašej prispôsobivosti ľahko obchádzate prekážky. Hoci máte veľa priateľov, niekedy vás zradia. Priťahuje vás všetko, čo je módne.
Viacero S vo vašom mene a priezvisku.
Cesta k úspechu je niekedy veľmi dlhá a poprepletaná prekážkami, no vždy ho dosiahnete.

T ( voda a citlivosť duše)
Vďaka mierumilovnej povahe ste výborným radcom, diplomatom, ktorému sa nik nevyrovná. Vždy ochotne pomôžete iným, s milým úsmevom na tvári. Pre váš skepticizmus vám však mnohí ľudia vo vašom okolí nerozumejú.
Viacero T vo vašom mene a priezvisku.
Máte veľký talent a schopnosť adaptovať sa na každú situáciu. Vďaka priveľkej senzibilite však neraz narušíte svoje vzťahy s okolí.

U (oheň a energia)
Patríte medzi šťastných ľudí. Vaše okolie si váži váš entuziazmus a spontánnosť, s akými pristupujete k najcitlivejším problémom. Rady cestujete. Najlepšie si oddýchnete pri maľovaní, hudbe alebo písaní.
Viacero U vo vašom mene a priezvisku.
Milujete všetko krásne. Máte zmysel pre humor. Často však musíte bojovať s vlastnými pochybnosťami a pocitom nadradenosti.

V (voda a vystupňované emócie)
Dokážete si prekliesniť cestu cez prekážky a ťažkosti. Všetci si cenia vašu nezávislú povahu, riadiacu sa v každodennom živote intuíciou.
Viacero V vo vašom mene a priezvisku.
Ste rodený skeptik. Vzhľadom na to, že večne niečo chcete meniť a budovať, darmo budete túžiť po pokojnom rodinnom živote. Dožičte si trocha oddychu a uvolnite sa.

W (vzduch a duševná vyrovnanosť)
Ľudia vás majú radi, lebo vždy máte pre nich dobrú radu. ste prispôsobivý a nebojíte sa rizík. Vždy však hľadáte ľahšiu cestu.
Viacero W vo vašom mene a priezvisku.
Rady spoznávate nepoznané a bez váhania sa púšťate do dobrodružstiev. Milujete prírodu, v ktorej ste volný ako vták.

X (vzduch a spoločenskosť)
Vaše umelecké a intelektuálne schopnosti vám pomáhajú kráčať stále dopredu. ste aj nesmierne citlivý. Máte rady mier a pokoj, k svojmu okoliu sa však správate despoticky.
Viacero X vo vašom mene a priezvisku.
Vaše myšlienky sú nesústredené. máte v povahe vrhať sa do najneuveriteľnejších situácií, ktoré vám neprinesú nič iné, iba spory a konflikty. Trápia vás obavy o budúcnosť.

Y (voda, matka kozmu)
Napriek vašej vlastnosti vidieť všetko čierno alebo bielo, vyznačujete sa nezvyčajnou adaptívnosťou, imagináciou a kreatívnosťou. Pri uzatváraní dohôd sa možno spoľahnúť na váš talent a zmysel pre pohotové reakcie.
Viacero Y vo vašom mene a priezvisku.
Vašimi hlavnými povahovými črtami sú vytrvalosť, hrdosť a nezlomná vôľa. Neklaďte si priečku priveľmi vysoko, vaše nervy by na nej mohli zlyhať.

Z (zem a organizácia)
Rady zbierate najrozličnejšie predmety. Váš podnikavý duch vám uľahčuje nadväzovať dobré kontakty s vašimi spoločníkmi. na prekážku vám však môže byť nevhodná dominantnosť a pýcha.
Viacero Z vo vašom mene a priezvisku.
Rivalita vás neznepokojuje, naopak, dodáva vám silu dosiahnuť cieľ. Vaša prezieravosť a intuícia je nezávideniahodná !