Blog Detail

Čo prezrádzajú vaše čmáranice

Čo prezrádzajú vaše čmáranice

Telefonujete so svojou láskou a pritom si bezmyšlienkovite čarbete na poznámkový blok. Sedíte pri káve alebo obede spolu s partnerom a rozhovor viazne. Vaša ruka mimovoľne kreslí. Pritom sa zobrazujú čiary, štvorčeky, kolieska, mriežky, kvety, tváre…. Čo väčšinou kreslíte vy ? Ak chcete poznať názor psychológa, nech sa páči.

obrázok 1
ak je vaša kresba bez hrán a uzavretá, máte vlastnosti diplomata v láske. Veríte inštinktom a partnera si vyberáte podľa citov. Máte mnoho záujmov, v ktorých sa dokážete presadiť, no v prejave erotických chúťok nedávate najavo, čo sa vám naozaj žiada.. napriek tomu ste taktikom, pretože po čase dovediete partnera k tomu, aby sám pochopil čo chcete.

obrázok 2
pre tieto kresby je charakteristické. že ich kreslia ľudia s otvorenou dušou a priateľskou povahou. máte svoj vlastný tajný citový život, ktorý nedávate najavo. Partnera si získavate peknými slovami, ktoré však dokážete dodržať a v sexe sa riadite heslom „ako ja tebe, tak asi ty mne“. Ak k vám partner pristupuje príliš otvorene a ide „priamo na vec“ obyčajne sa stiahnete a nenadviažete kontakt.

obrázok 3
ak sa na obrázku srdiečka či prázdne krúžky prelínajú, máte ešte stále komplexy v oblasti erotiky. Keď máte pocit, že vás váš partner akceptuje, dokážete sa uvolniť a pristanete na akúkoľvek praktiku. V opačnom prípade (ak sú útvary samostatné) ste v istom zmysle sebecký a na uspokojení partnera vám veľmi nezáleží. Napriek tomu snívate o ozajstnej veľkej láske, ktorá by zmenila váš život.

obrázok 4
Čierne krúžky, obdĺžniky a iné vyplnené útvary vychádzajúce spod vašich rúk svedčia o tom, že ste vo veciach lásky experimentátorom. Vaša hravosť si rýchle získa priazeň partnera, no na druhej strane viete rovnako rýchlo zo vzťahu vycúvať. Za vašimi ľahkomyselnými spôsobmi sa však ukrýva rafinovanosť, ktorou si pripútavate druhé pohlavie.

obrázok 5
hviezdy, kríže a podobné kresby vyžarujú do okolia svoje svetlo. Nie je to iné ani s vašou osobnosťou. Ste citlivý a impulzívny typ, ktorý postrehne každý záchvev duše svojho náprotivku. Hlboko sa vás dotýka kritika a hrubé poznámky.

obrázok 6
cez vás sotva čo prenikne, ste rovnaký ako vaša kresba. Obozretnosť voči silným citom ale aj proti okoliu dokazujete, že ste prežili niečo veľmi smutné a neviete na to zabudnúť. Ak sa nájde človek, ktorý napriek vášmu odmietaniu pri vás vytrvá, zahrniete ho úžasným citom. Vo veciach sexu ste potom neobmedzeným fantastom a partneri sa nestačí čudovať.

obrázok 8
táto kresba prezrádza, že váš duševný vývoj je oveľa viac aktívnejší než sexuálny. Ak raz nadviažete známosť, najprv si všetko overíte, kým dôjde k fyzickému kontaktu. Zaujímajú vás netradičné praktiky, ale obávate sa ich skúsiť. Radi improvizujete, aby ste si overili skutočnosť.

obrázok 8
ak váš partner uvidí takúto kresbu, musí sa mať na pozorne. Je totiž typická pre sexuálnych „maniakov“ v dobrom slova zmysle. Ste neobyčajne zmyselným typom, ktorý ide za svojim cieľom cez všetky prekážky. Napriek tomu sa dá o vás povedať, že ste čestný, pretože nič nezatajujete a partnera staviate pred hotovú vec. Vaše chápanie lásky sa síce vymyká všeobecne vžitým názorom, ale vy sa cítite šťastný. Ak si však nájdete trvalého partnera, sexuálna príťažlivosť sa zmení na silnú citovú závislosť.

Spracovala: Mimi